יוסיפיה פורת

סופרת

בקורת על צל האזדרכת

בקורות שפורסמו באתר הספרים של נוריתה

ספרים

'צל האדזרכת' .....רומן חדש....

בית ברחוב קיבוץ גלויות ובוואדי רושמייה שנהרסו, השוק בעכו שהיה לי כמגרש משחקים, חוף הים של בוסתן הגליל..... הרחובות, החפצים, הריחות, האנשים והמראות של שנות החמישים והשישים בחיפה, עכו ובבוסתן הגליל, הבתים שעברתי כילדה וכנערה עם שלוש אחיות ואח, ב"חיים האמתיים", כל זה קרם עור וגידים ברומן העלילתי שרקחתי בספרי החדש "צל האזדרכת". חלקכם ימצאו שם את זיכרונותיהם, אחרים יתחברו לעלילה המספרת על אהבה גדולה, מערכות יחסים ותחושות החמצה.

Will the tooth fairy come and visit Mia?

? This sweet book is a wonderful gift for children in their baby teeth fall.If you are parents of children age 4-8 -Make them happy and buy this book!!! tell the world through a YouTube video about the loss of her first milk tooth. fairy dust and stuff like tooth fairy pillow with the reality of today through the use of modern communication and media such as the iPad and YouTube.

לראות בשדות זרים

. רומן על אשה ישראלית הנוסעת לבקר את בנה באוסטרליה. הגעגועים לבנה וכלתה ואל נכדתה בת השש ממריצים אותה לנסוע אליהם ללא אורי בעלה, המתנגד לנסיעתה. תוך כדי התמודדות עם רגשי האשמה שמלווים אותה על נסיעתם היא נפתחת לעולמם החדש של ילדיה ומשקיעה את מאמציה בבניית הקשר עם נכדתה תמרה. פגישה אקראית עם השכן של יונתן, שאל ביתו נקלעה באקראי באישון לילה מעוררים אצלה שאלות על נאמנות ובגידה . עוד..... ,.

הספר "פניצילין ועוד סיפורים"

בלילה ההוא מצאנו מפלט בבית הפועל המזרחי בעיר. אבל הצרות המשיכו לרדוף אותנו," סיפרה לה אמה כשהביטו אל הריסות ביתם. "את חלית מאוד, בערת מחום. מצבך היה קריטי. הרופאים הציעו לנו לנסות תרופה חדשה. קראו לה פניצילין." פניצילין, חושבת רונית, ולבה מתכווץ מכאב. אני ניצלתי בזכות תרופה חדשה. ומה יציל אותך אמא?זהו קטע מתוך הסיפור "פניצילין" שעל שמו נקרא הספר כולו. עוד....

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA